Změna v zítřejším Slaném

Na poslední chvíli došlo ke změně ve startovní listině pro zítřejší dopolední Přebor ČR ve Slaném. Michal Dudek dokázal opravit svůj motocykl od sobotního Přeboru v Plzni a stane se tak jediným zástupcem pořádajícího klubu v jezdeckém poli zítřejšího přeborového závodu.

Původní šestnáctku na osmnáct jezdců doplní ve startovní listině Martin Švestka zastupující PD Liberec. Proto musí být změněn i rozpis jízd, který bude nyní mít počet 23.

Zítřejší Přebor, ve kterém se představí jeho kompletní vedoucí trojice (Zdeněk Holub, Zdeněk Simota a Ondřej Smetana) odstartuje již v 10 hodin! Odpoledne od 16 hodin je pak na programu Mezinárodní mistrovství České republiky juniorských družstev. Sedm dvojic se v něm utká v 21 jízdách o titul. Místní klub ze Slaného nebude mít v mistrovském závodě svoji dvojici, neboť Eduard Krčmář se bude v Gniezně připravovat na odvetu finále 2. polské ligy. Souběžně s juniorským šampionátem se pojede i závod Mistrovství ČR ve třídě do 125 ccm.

Startovní listiny pro všechny tři závody jsme publikovali zde http://www.speedwaylive.eu/sobotu-se-bude-ve-slanem-zavodit-cely-den/

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?