Zdeňka Holuba čeká klid

AK Markéta se musel v závěrečných fázích čtvrtečního extraliového závodu na vlastní dráze obejít bez svého nejlepšího juniora Zdeňka Holuba. Kapitán juniorské reprezentace byl po pádu převezen z dráhy přímo do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.

V nemocničním zařízení Holub přečkal noc, už ze stadionu si přivezl informaci, že s největší pravděpodobností nemá nic zlomeného. První relativně pozitivní informace byla záhy potvrzena, ve hře však zůstalo poškození kolenních vazů. I to ale bylo v průběhu vyšetření během pátečního dopoledne vyvráceno. Holub již opustil nemocnici s nařízenými pár dny klidu a s diagnózou potvrzující poškození jemné tkáně v koleně.

S velkými obavami sledoval Holubův zdravotní stav především Milan Špinka. Reprezentační manažer nutně potřebuje svého kapitána příští víkend v tažení za evropskou medaili. O tu budou mladí reprezentanti bojovat na dráze v Plzni s Poláky, Dány a především Švédy. Na stejném stadionu se čeští junioři utkají mezi sebou již tento víkend, je velmi pravděpodobné, že u toho Zdeněk Holub nebude. Otazník zůstává nad jeho startem v čtvrteční extralize ve Slaném.

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?