V Pardubicích startuje sezona

Pohár Autoklubu České republiky je prvním podniknem domácí plochodrážní sezony, ve středečním odpoledni jej shodně s hygienickými normami uvidí na svítkovském stadionu 150 šťastlivců.

Vážení přátelé, musíme Vás informovat, že počet osob na středeční závod v Pardubicích se dnes naplnil. Podle rozhodnutí…

Zveřejnil(a) Zlatá přilba Pardubice dne Úterý 2. června 2020

 

Tuzemské přeborové, nyní už pohárové zápolení není známo pro účast velkých domácích jmen, avšak středeční možnost závodit si nenechají ujít třeba Josef Franc, Eduard Krčmář nebo Petr Chlupáč, kteří budou společně s domácím Hynkem Štichauerem hlavními favority. Chybí jen polští legionáři Kvěch s Milíkem.

Startovní listina:

Závod otevře kvalifikační jízda, ve které se Jakub Exler, Pavel Kuchař a Michal Baštecký utkají o dvě místa v hlavním závodě.

Součástí závodu je i vložený mistrovský podnik ve třídě do 250cc, ve kterém se po omluvence Bruna Belána utká v šesti jízdách šestice závodníků.

Startovní listina – MČR do 250cc:
1 Adam Bednář
2 Josef Novotný
3 Vojtěch Šachl
4 Jan Hlačina
5 Jaroslav Vaníček
6 Jan Jeníček

Ti, kteří se do Svítkova na stadion nedostanou, mohou celý průběh závodního odpoledne sledovat prostřednictvím online streamu, který připraví Speedway Pro Jana Mroviece – odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=FZ5IqnxzJYY

Zveřejnil(a) SpeedwayPro dne Čtvrtek 28. května 2020

 

 

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?