Sestavy pro zítřejší Extraligu v Kopřivnici

Že bude závod Extraligy hostit kopřivnický letní stadion (jako náhrada za rekonstruovanou pražskou Markétu) bylo známo několik měsíců, ale o jeho přesném termínu rozhodl až úterní rozjezd českých a australských dvojic v Manchesteru.

Václavovi Milíkovi s Josefem Francem se nakonec do finále Speedway of Nations postoupit nepodařilo a proto zůstal v platnosti termín sobota 9. června od 15 hodin.

Manažeři všech týmů již nahlásili své sestavy a tak vám je můžeme představit. Domácí Markéta Praha nasadila lídry Josefa France a Matěje Kůse. Po vyléčení zlomené klíční kosti se do sestavy vrací Zdeněk Holub. Tomáš Topinka znovu postavil na dva juniory. Jana Kvěcha tentokrát doplní Petr Chlupáč, jehož místo v sestavě Slaného zaujme Filip Hájek.

Zlatá přilba Pardubice pojede téměř již v obvyklé sestavě s Václavem Milíkem jako náhradníkem. Pouze Patryka Dudka, který bude v sobotu startovat ve finále Speedway of Nations, nahradí Vaškův loňský kolega z Wroclawi Tomasz Jedrzejak.

Slovenskou Žarnovici budou zastupovat tři junioři, Martin Gavenda a poprvé také Bulhar Milen Manev. Manažer Slaného Milan Mach opět vsadil na vítěznou trojici ze závodu v Žarnovici, tedy na Eduarda Krčmáře, Jakuba Jamróga a Zdeňka Simotu. Jako junior pojede, jak již bylo uvedeno, Filip Hájek. Náhradnický post zůstane znovu volný.

9.6. 15 hodin, Extraliga – Kopřivnice (letní stadion, 480 m), rozhodčí Lenka Felix

AK Markéta Praha

1. Matěj Kůs

2. Jan Kvěch (junior)

3. Zdeněk Holub

4. Josef Franc

17. Petr Chlupáč

AMK ZP Pardubice

5. Tomasz Jedrzejak

6. Josef Novák

7. Hynek Štichauer

8. Patrik Mikel (junior)

18. Václav Milík

SC Žarnovica

9. Michal Tomka (junior)

10. Martin Gavenda

11. Jakub Valkovič

12. David Pacalaj

19. Milen Manev

AK 3ton Slaný

13. Eduard Krčmář

14. Jakub Jamróg

15. Filip Hájek (junior)

16. Zdeněk Simota

20. –

 

 

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?