Sestavy pro poslední Extraligu v Praze

AKTUALIZOVÁNO – Zítra od 14 hodin se na pražské Markétě odjede letošní poslední extraligový závod. Nahlášené sestavy týmů jsou velmi podobné těm včerejším v Pardubicích.

Manažer domácí Markéty Tomáš Topinka nahlásil naprosto totožnou, tedy i s Ondřejem Smetanou na pozici juniora a Matějem Kůsem coby náhradníkem, i když ten bude mít náročné cestování po dnešním večerním utkání semifinále Knock Out Cupu z Velké Británie.

Zlatá přilba se poprvé bude muset obejít bez kapitána Aleše Drymla. Jeho místo v sestavě obsadí nestárnoucí Jaroslav Petrák. Koaliční tým Březolup a Plzně nahlásil stejnou sestavu jako v Pardubicích, ale jako náhradník je tentokrát určen Martin Málek, neboť start Zdeňka Simoty není úplně jistý. Manažer AK 3ton Slaný Milan Mach tedy přišel o služby Jaroslava Petráka a jako náhradník místo Jakuba Jamróga byl nahlášen jiný polský jezdec Adrian Miedziński, ale více než 24 hodin před závodem Milan Mach provedl změnu a opět nasadil Jakuba Jamróga.

O titulu Zlaté přilby a čtvrtém místu BP Teamu je rozhodnuto. Zbývá určit stříbrného a bronzového medailistu, i když i zde je situace téměř jasná. Markéta Praha při dvoubodovém náskoku a výrazně vyšším zisku malých bodů, by musela skončit poslední a AK 3ton Slaný první, aby došlo ke změně jejich celkového pořadí.

9.10. 14.00 Extraliga, Praha- Markéta (353 m) , rozhodčí Pavel Váňa

AK Markéta Praha (červená):

 1. Josef Franc
 2. Ondřej Smetana (junior)
 3. Zdeněk Holub
 4. Michal Škurla
 5. Matěj Kůs

AMK ZP Pardubice (modrá):

 1. Tomáš Suchánek
 2. Jaroslav Petrák
 3. Hynek Štichauer
 4. Josef Novák (junior)
 5. Václav Milík

BP Team (bílá):

 1. Patrik Mikel (junior)
 2. Radek Podhadský
 3. Martin Gavenda
 4. Zdeněk Simota
 5. Martin Málek

AK 3ton Slaný (žlutá):

 1. Michal Dudek
 2.  –
 3. Eduard Krčmář (junior)
 4. Milen Manev (licence ACCR)
 5. Adrian Miedziński
  Jakub Jamróg

 

foto: Michal Kohout

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?