Nicki Pedersen opět na Markétě

AK Markéta na včerejší tiskové konferenci potvrdil, že se v sezoně 2016 bude moci v extraligových kláních spolehnout i na služby Nickiho Pedersena. Dánská superhvězda má již vyřízené veškeré administrativní náležitosti spojené se startem v tuzemské nejvyšší soutěži.

Brzy už devětatřicetiletý Pedersen se podepsal pod poslední dva extraligové tituly klubu z hlavního města, klíčovou roli sehrál hlavně v sezoně 2012. O dva roky později se zapojil zejména na startu ligového ročníku, pozdější fáze sezony se pak již obešly bez rodáka z Odense. V loňském roce jsme třetího nejlepšího jezdce světa viděli v České republice jen při závodě Grand Prix.

Obhájci extraligového stříbra ústy svého manažera Tomáše Topinky deklarovali, že stejně jako v minulém roce budou vsázet zejména na pětici českých jezdců. Jakékoli zranění či termínová kolize mohou do sestavy poslat buď právě trojnásobného místra světa, či třeba jednoho z tria polských jezdců – Patryk Dolny, Dawid Lampart, Patryk Malitowski – které mají Pražané zapsané na soupisku.

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?