Jsou známy sestavy na zítřejší Extraligu ve Slaném

Dnes odpoledne byly oznámeny sestavy pro zítřejší 6. kolo Extraligy, které bude zítra na stadionu ve Slaném zahájeno v 16:45 slavnostním nástupem jezdců. Samotný závod započne pod rozhodcovským dohledem Lenky Felixové v 17 hodin.

V domácí sestavě se kromě tradičních Eduarda Krčmáře, Michala Dudka a Zdeňka Simoty objevuje i jméno Martina Málka, ale po nedávné operaci nohy se zřejmě na dráze ještě neobjeví a bude jej zastupovat náhradník Jakub Jamróg.

Do papírově nejsilnějšího týmu z Prahy se po rekonvalescenci vrací Michal Škurla. V sestavě jsou také o víkendu úspěšní Matěj Kůs a Ondřej Smetana, jako junior bude vystupovat Zdeněk Holub a z náhradnické pozice bude vše jistit v současnosti ve skvělé formě jezdící Josef Franc.

V sestavě Žarnovice chybí dvě jména. Patrik Búri a hlavně největší hvězda Martin Vaculík. Oba utrpěli zranění při nedělní Zlaté prilbe SNP na domácí dráze. Patrik si po pádu polámal kosti v pravém zápěstí. Martin si obnovil zranění kolena a musí si dát pár dní pauzu. Jako zahraniční posilu Žarnovica angažovala Poláka Adriana Galu.

S absencí se musí vypořádat i v pardubickém družstvu. Při nedělní Zlaté prilbe přes ležící motocykl Patrika Búriho upadl Tomáš Suchánek a výsledkem je zlomenina holenní kosti a konec letošní sezony. Výsledek pardubických ve Slaném tak budou muset táhnout Hynek Štichauer a hlavně z náhradnického postu Václav Milík.

Jako tradičně budeme na našem webu ze závodu vytvářet online přenos, který bude stejně jako minule doplněn o live video stream od Cereas TV.

 

30.8. Extraliga, Slaný  (382 m) – Sestavy týmů:

AK 3ton Slaný:
1.Zdeněk Simota
2. Eduard Krčmář (junior)
3. Martin Málek
4. Michal Dudek
17. Jakub Jamróg

AK Markéta Praha:
5. Ondřej Smetana
6. Michal Škurla
7. Matěj Kůs
8. Zdeněk Holub (junior)
18. Josef Franc

SC Žarnovica:
9. David Pacalaj (junior)
10. Adrian Gala
11. Jakub Valkovič
12. Ján Mihálik
19. –

AMK ZP Pardubice:
13. Martin Mejtský
14. Hynek Štichauer
15. Patrik Mikel (junior)
16. Josef Novák
20. Václav Milík

ilust. foto: Michal Kohout

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?