Jména na úterní extraligu

Ve středu pořádal AK Markéta tiskovou konferenci. Mimo jiné šla také řeč o blížícím se závodě extraligy, který bude hostit právě klub z hlavního města. Díky vstřícnému přístupu všech ostatních klubů mohli zástupci pražského klubu seznámit přítomné novináře se sestavami na daší pokračování extraligy.

Největší otazník skýtá sestava Zlaté přilby Pardubice. Východočeši nemohou počítat se zraněným Václavem Milíkem, jenž je klíčovou postavou týmu. O výrazný bodový příděl však tým Lubomíra Vozára nechce přijít, hledá tak posilu v zahraničí. Jméno zatím potvrzeno nebylo, je však jisté, že vestu s polovinou koně neoblékne jezdec Speedway Grand Prix.

Pražané mají v plánu jen kosmetickou změnu, místo Filipa Hájka postaví Zdeňka Holuba. Ten v úvodním extraligovém měření sil nebyl Tomáši Topinkovi k dispozici pro zranění z britské ligy.

Na trase mezi spojenými kluby Plzně a Březolup je jasno o české podobě týmu. Pátým členem sestavy by opět měl být Fritz Wallner, ale stoprocentní jeho úterní příjezd dosud není.

Milan Mach opět plánuje rozdat jen čtyři červonočerné slánské vesty. Nejvíce bude opět spoléhat na Eduarda Krčmáře a Jakuba Jamróga tak, jako tomu bylo při plzeňském extraligovém startu.

Závod na Markétě startuje v 18 hodin, přineseme z něj on-line reportáž.

AK Markéta: Josef Franc, Zdeněk Holub, Matěj Kůs, Ondřej Smetana, Michal Škurla
ZP Pardubice: Aleš Dryml, Josef Novák, Tomáš Suchánek, Hynek Štichauer, 5. jezdec bude doplněn
AK Slaný: Michal Dudek, Piotr Dziatkowiak, Jakub Jamróg, Eduard Krčmář
Březolupy-Plzeň: Michael Hádek, Martin Málek, Patrik Mikel, Radek Podhadský, Fritz Wallner (???)
(vše abecedně)

foto: Michal Kohout

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?