Jamróg sám proti Čechům

Páteční podnik v Pardubicích zakončí letošní extraligový ročník, celá čtveřice týmů nahlásila složení svých týmů pro závod. Jediná z dvaceti vest bude mít zahraničního držitele, slánskou pětku stejně jako v pondělí oblékne Jakub Jamróg.

Pořádající Zlatá přilba už má od pondělí zajištěný titul, a tak se nemusí nikam hnát. Dává tak šanci dvěma svým juniorům po boku zkušených Aleše Drymla a Tomáše Suchánka společně s lídrem Václavem Milíkem. Vedle zahraničních es v týmu nenajdeme ani Hynka Štichauera, jehož čekají závody v Anglii.

Ze stejného důvodu ani na osmý pokus neklapne start Zdeňka Simoty v domácí nejvyšší soutěži. Grepl Mšeno už má pouze teoretickou šanci na celkové třetí místo, a tak Jaroslav Líbal nechal doma Sebastiana Ulamka. Z Pardubic si Středočeši vypůjčili Martina Mejtského a Jaroslava Petráka, kteří doplní Jana Holuba s Martinem Málkem.

Pražané do Svítkova přijedou opět bez kapitána Matěje Kůse, Josef Franc tak z pozice pět povede čtyřčlennou smečku dravého juniorského mládí.

Milan Mach jako jediný z manažerů využije pro svůj 3ton zahraniční akvizici. Druhý závod v řadě dostává šanci Jakub Jamróg, jenž bude společně s Eduardem Krčmářem hlavní zbraní Slaného.

Pardubice berou závod jako oslavu extraligového titulu, ještě před závodem v 17:15 se tak budou jezdci podepisovat. Po závodě bude zpřístupněno depo závodních strojů.

Závod startuje v 18 hodin, připravíme z něj on-line reprtáž.

ZP Pardubice
1 Václav Milík
2 Patrik Mikel
3 Tomáš Suchánek
4 Josef Novák
5 Aleš Dryml

AK Markéta
1 Filip Hájek
2 Michal Škurla
3 Ondřej Smetana
4 Zdeněk Holub
5 Josef Franc

3ton Slaný
1 Eduard Krčmář
2 Michal Dudek
3
4 Michael Hádek
5 Jakub Jamróg

Grepl Mšeno
1 Jan Holub
2
3 Martin Mejtský (G)
4 Jaroslav Petrák (G)
5 Martin Málek

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?