Finále Mistrovství ČR jednotlivců v Plzni bylo zrušeno

V důsledku současných nepříznivých klimatických podmínek muselo být zítřejší odložené finále Mistrovství ČR jednotlivců na borském stadionu v Plzni zrušeno.

O případném novém pořadateli finále se bude v pondělí jednat v Praze.

Označeno štítky: Štítky:
 1. Tomáš

  Nevím, čí je to nápad pořádat závody až v říjnu a ne v létě. Všichni se diví , že je na podzim špatné počasí. Zodpovědní plánovači závodů by se měli zamyslet. Proč nemohou být závody v létě? Už vidím 1000 výmluv proč to nejde.

  • Jaroslav Líbal

   Asi to vyzní jako ty zmíněné výmluvy, ale úplně jednoduché to není. Plánuje se v zimní pauze a pokud chcete jet závod o víkendu a nekolidovat s polskou ligou, zbývá vám více méně jen sobota. Tam ale musíte počítat s tím, že nesmíte kolidovat s žádnými závody MS a ME kde by mohli, byť teoreticky, jet čeští jezdci. Když pak k tomu přičtete to, že na zbylé termíny nejste jediný čekající klub, nebo třeba to, že se musíte na stadion vejít i s fotbalovým klubem který hraje soboty i neděle, tolik možností bohužel není.

   • Tomáš

    Potom bohužel plochá dráha půjde ještě dále do kopru kde už je a zájem fanoušků bude asi takový jako je třeba zájem o kuželky. Taková je realita. Pokud to není Zlatá přilba, Tomíčkův memoriál, tak ostatní závody již v podstatě nikoho nezajímají, bohužel včetně mne. Co předvedli za sestavy extraligové týmy v Divišově je na zvracení a vyhozené peníze za vstupné a benzín.

Máte k tomu co říct?