Zlatá stuha padla za oběť vytrvalému dešti

Celou noc se v různých intenzitách snášely dešťové kapky na dráhu pardubického plochodrážního stadionu. Ani přes den se však situace nezlepšila, právě naopak. Pořadatelé byli proto spolu s JURY závodu nuceni přijmout nepříjemné rozhodnutí – Zlatá stuha je pro nepřízeň počasí odvolána

Podle pořadatelů je v současné době je na dráze mírná vrstva bláta, kterou by šlo odstranit ve chvíli kdy déšť ustane. Meteorologická zpráva z letiště Pardubice však hovoří o tom, že déšť nebo dešťové přeháňky nepřestanou nejméně do 19:00.

Vzhledem k tomu, že se jedná o juniorský závod a závod na těžké dráze by byl pro mnoho jezdců nebezpečný rozhodla Jury o zrušení tohoto závodu. Závod je zrušen, doprovodný závod ve třídě do 250 ccm Jawa cup se uskuteční v rámci závodu Macec cup 19. 10. 2019.

Vstupné se vrací tam, kde byla vstupenka zakoupena. Ten kdo ji zakoupil u stadionu dostane vstupenku proplacenou přímo na místě. Ten, kdo vstupenku zakoupil u prodejce Ticketportal, vrací vstupenku v místě nákupu. Pro vstupenky zakoupené online najdete pokyny pro vrácení vstupného na stránkách společnosti TIcketportal.

Kdo zakoupil vstupenky přímo od AMK ZP Pardubice, budou mu peníze vráceny v sídle klubu od pondělí 7. 10 až do 15. 11. 2019.

Foto: Martin Klindera

Označeno štítky: Štítky:
  1. Albert Marek

    Je to velmi veliká škoda že to tak dopadlo zlatá stuha 🎀 je krásný závod letos máte smůlu. Už těšíme na hlavní závod a to je zlatá přilba doufáme že vám vide s pozdravem Albert Marek Litomyšl 🇨🇿 👍🇨🇿👍🇨🇿👍🇨🇿👍🇨🇿

  2. Albert Marek

    Super Super Super Super Super Super 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌

Máte k tomu co říct?