Dnes se v Pardubicích pojede odložená extraliga

Původně na květen plánovaný závod české extraligy musel být kvůli nepříznivému počasí odložen. Dnes od 18 hodin by ale nemělo nic stát v cestě tomu, aby se v pardubickém Svítkově uskutečnilo další kolo extraligy. Ještě před tím jsou naplánovány dvě autogramiády. Od 16:45 se současným týmem Zlaté přilby Pardubice a od 17:30 s Alešem Drymlem a jeho syny Alešem a Lukášem.

V nahlášených sestavách týmů se objevují všechny hlavní opory svých družstev, což slibuje kvalitní a vyrovnaný závod. Stejně jako je prozatím vyrovnaná i extraligová tabulka.

Domácí Zlatá přilba staví na pozici náhradníka Václav Milíka a v sestavě jsou i Hynek Štichauer a Polák Grzegorz Walasek. Markéta Praha nasadila již tradiční sestavu, ve které mladé jezdce jistí z pozice náhradníka Josef Franc. Osvědčenou nominaci má i Slaný. Eduarda Krčmáře, Zdeňka Simotu a Martina Málka doplňuje junior Jakub Valkovič a jako náhradník bude připraven jeho jmenovec Jakub Jamróg.

Nováček SC Interteam nasazuje svoji největší hvězdu Martina Vaculíka, polskou posilu Adriana Galu a jezdce Markéty Zdeňka Holuba, Daniela Klímu a Filipa Hájka.

6.6. Extraliga, Pardubice (rozhodčí Pavel Kubeš)

1. Daniel Šilhán

2. Patrik Mikel (junior)

3. Grzegorz Walasek

4. Hynek Štichauer

17. Václav Milík

AK Markéta Praha:

5. Petr Chlupáč

6. Michal Škurla

7. Ondřej Smetana

8. Jan Kvěch (junior)

18. Josef Franc

AK Slaný:

9. Jakub Valkovič (junior)

10. Zdeněk Simota

11. Martin Málek

12. Eduard Krčmář

19. Jakub Jamróg

SC Interteam:

13. Adrian Gala

14. Filip Hájek

15. Daniel Klíma (junior)

16. Zdeněk Holub

20. Martin Vaculík

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?