Zemřel Grzegorz Knapp

Grzegorz Knapp tragicky zahynul při závodě holandské ligy na dráze v Zolderu. Zkušený polský závodník reprezentující svoji zemi při závodech na ledové ploché dráze nepřežil těžký pád v páté jízdě, bylo mu 35 let.

ČEST JEHO PAMÁTCE!

Označeno štítky: Štítky:
  1. vladimír

    upřimnou soustrast rodině grzegorze to především ale… jak jsem se dočetl na polských forech nejezdil již klasickou plochou hodně dlouho a po jediném treninku se vydal do té belgie. nafukovačky tam nemají ani náhodou akdo viděl ty mantinely doxela bytelné myslím že to byl hazard takových závodů s e zučastnit. ne nepodobný učasti michala matuly v krosně jak popisoval jeden fanoušek polský muselo to být dost hrozné. vplné rychlosti přímo do mantinelu bez nafukovaček… . když mužou být nafukovačky u nás proč ne v belgii? co dělá fim? hlavně že tlumiče přikázala používat takové které jsou beztak vinny většině pádů s fatálnímy důsledky

  2. Ota Kmínek

    Když se FIM, nebo jak si říkají, stará o vejfuky a podobné věci, které závody dělají právě těmi závody, tak těžko může poznat dřevěný mantinel od nafukovacího. Nejpravděpodobnější reakce této prapodivné party zkorumpovaných bafuňářů bude, že třeba omezí rychlost. Nebo zakážou pády. Na víc nemají.
    JAWA před Tebou pokleká, Grzegorzi!!!

Máte k tomu co říct?