Tři změny mají zvrátit finále

Čtvrteční odvetné finále v Pardubicích s definitivní platností určí nejlepší extraligový tým roku 2014. Tomuto titulu je zatím blíže pražská Markéta, která v úterý vyhrála na domácím oválu těsně 48:45, a připravila tím pardubickým první prohru v sezoně. Obhájci titulu však nejsou s relativně přijatelným výsledkem prvního závodu příliš spokojeni, a tak do sestavy zařadili hned tři nové tváře.

Do týmu se vrací kapitán Aleš Dryml, Patrik Mikel a Norbert Kościuch. Svá místa ztratili Josef Novák, Jaroslav Petrák a Martin Vaculík, jenž je „pracovně zaneprázdněný“. Možná úplně nejdůležitějším efektem těchto rošád je posun Tomáše Suchánka na pozici sedm, což dává Lubomíru Vozárovi pestrou paletu možností, jak reagovat na vývoj závodu.

To Pražané vítěznou sestavu nemění. Znovu byl nominován i Tomasz Chrzanowski, jemuž úterní duel v hlavním městě hrubě nevyšel. Šance povolat Troye Batchelora či Petera Kildemanda však skončila přesunem finále na čtvrtek, oba dva jezdci jsou totiž vázání ve Swindonu, kde mají nastoupit v tradičním Memoriálu Boba Kilbyho.

Ze závodu přineseme on-line reportáž. Startujeme slavnostním nástupem v 18 hodin. Vstupné činí 100 korun, všechny lístky jsou slosovatelné o ceny z pardubického fanshopu.

ZP Pardubice:
1 Norbert Kościuch
2 Aleš Dryml
3 Václav Milík
4 Hynek Štichauer
5 Matej Žagar
6 Patrik Mikel
7 Tomáš Suchánek

AK Markéta:
8 Rafal Okoniewski
9 Matěj Kůs
10 Tomasz Chrzanowski
11 Michal Škurla
12 Josef Franc
13 Filip Šitera
14 Zdeněk Holub

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?