Progress Management bude zastupovat Eduarda Krčmáře

Eduard Krčmář vstoupil pod manažerská křídla polské agentury Progress Management. Slánský junior tím výrazně zvýšil své šance na podepsání kontraktu v zemi našich severních sousedů.

Mistr České republiky do 19 let měl v uplynulých dvou letech podepsané úmluvy s polskými kluby, na premiérový start v ligové soutěži však stále čeká. Do závodu jej nenominoval ani Kolejarz Opole v roce 2012, ani Lublin, jenž dopsal Krčmáře na svou soupisku v průběhu letošní sezony, když věděl, že si zachová prvoligovou příslušnost. Po kontraktu v první lize s Kozly je nanejvýš pravděpodobné, že se Krčmář znovu upíše některému z druholigových klubů.

Agentura Przemyslawa Nasiukiewicze, legislativního experta polské ploché dráhy, stojí dlouhodobě za angažmá českých jezdců v polských ligách. Progress Management zrealizoval třeba letité působení Jana Jaroše v Krosně, nebo Pavla Pučka ve stejném klubu. Agentura rovněž byla i u podpisů Hynka Štichauera s Pilou nebo Luboše Tomíčka s Lublinem.

Spolupráce ovšem probíhá i opačným směrem, Progress Management zastupuje Norberta Kościucha, služebně nejstaršího jezdce Greplu Mšeno, a stál i za příchodem jednoho z nejlepších jezdců letošního extraligového ročníku Petera Kildemanda na pražskou Markétu. Agentura rovněž pořádá předsezonní tréninkové kempy, kde již přivítala Ondřeje Smetanu nebo tým Greplu Mšeno.

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

Máte k tomu co říct?