Play-off mění všechno

Ani týden neuplynul od konce základní části a už se domácí extraligová soutěž chystá na restart. Tím bude úvodní semifinálový závod, který na svém oválu přivítá slánský Cereas. Soupeřem mu bude pražská Markéta.

Se startem vyřazovací části jsou minulostí závody s výhradně českým obsazením. Každý z manažerů tak bude ve středu spoléhat na dvojici zahraničních závodníků.

Domácí Cereas má k dispozici osvědčeného Jakuba Jamróga, který skvěle zajel červnový vzájemný závod obou týmů ve Slaném. Ještě osvědčenější je Sebastian Ulamek, pamětník mnoha extraligových bitev, do kterých nastoupil vždy jako lídr celku Milana Macha. Po pražské absenci v minulém týdnu se do sestavy samozřejmě vrací i český lídr Eduard Krčmář.

Jak už bylo řečeno, i Tomáš Topinka přiveze do Slaného dva jezdce s licencí vydanou v zahraničí. Po delší době se do týmu vrací Rafal Okoniewski. Druhým lídrem bude stálý jezdec Grand Prix Troy Batchelor, jehož v extralize uvidíme poprvé od loňského finále. Pražané samozřejmě nahlásili jména všech obvyklých včetně v Anglii skvěle bodujícího Matěje Kůse. Před Ondřejem Smetanou dostává přednost Martin Gavenda.

Závod začíná v 17 hodin, průběh závodu budete moci sledovat online.

Cereas Slaný:
1 Jakub Jamróg
2 Martin Málek
3 Eduard Krčmář
4 Jan Holub
5 Sebastian Ulamek
6 Roman Čejka
7 Michal Dudek

AK Markéta:
8 Josef Franc
9 Matěj Kůs
10 Rafal Okoniewski
11 Michal Škurla
12 Troy Batchelor
13 Martin Gavenda
14 Zdeněk Holub

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?