Finále ME dvojic – Divišov

Finále ME dvojic – Divišov

 1. Jan Novák

  Proč furt všichni píšou, že se v sobotu pojede. to jste takoví idioti kteří nesledují předpověd počasí. Již 2 dny hlásí trvalý a vydatný déšt o víkendu a Vy to neustále nechcete pochopit a ani náznak reality možnosti zrušení či přeložení závodů. Též ztoho nemám radost, ale trochu soudnosti a reality je na místě.

  • speedy

   Minulý týden jsem jel též zbytečně na extraligu do Slaného. Když jsem viděl stav dráhy, tak nechápu proč závod nezrušily s předstihem. Zbytečně vyhozených 500 kč za benzín.

  • speedy

   Jinak nereakce vypasených bafunářů mluví za vše. 10 juniorů včetně cizinců na MR juniorů je vtip? Vezmem slepí, hluchý abychom dali plný počet 16 jezdců, to je bída.. Chodil jsem na závody přes 20 let, ale když vidím dnešní sestavy, to by již nezletilá dcera zajela líp . To se nedivím, že skalní fanoušci se již dají téměř spočítat na rukou.

   • Jaroslav Líbal

    Že jsem tak smělý – co byste s těmi juniory navrhoval za řešení aby tu závodilo 16 kvalitních jezdců, prosím? Třeba by to pomohlo situaci vyřešit, přeci jen zbývají ještě tři kola.

    • speedy

     Bohužel řešení již neexistuje, jelikož spousta mladých juniorů ukončila kariéru.Zřejmě v systému neviděla perspektivu. Plochou dráhu v Čechách zřejmě nečeká růžová budoucnost. Začalo to tím zcela nepochopitelným rozhodnutím extraligovými dvou utkáními. Výsledek je, že v extralize jsou 3 týmy, to není normální.

Máte k tomu co říct?