Jen drobné změny i přes prohry

Jak Cereas Slaný, tak pražský Markéta prohrály se Zlatou přilbou Pardubice svá úvodní extraligová vystoupení, nyní oba týmy stojí proti sobě. Ve svých neúspěšných sestavách přitom oba manažeři udělali dohromady jen dvě změny.

Obě má na svědomí domácí Milan Mach, který nechal doma svého dlouhodobého lídra Sebu Ulamka, jehož na pozici pět nahradí mladý Jakub Jamróg, Polák v minulosti figurující i na soupisce klubu z hlavního města. Cereas tentokrát obsadí i sedmičku, na kterou se vrací uzdravený Roman Čejka. Zbylá pětice zůstává oproti prvnímu závodu neměnná.

Stejnou sedmičku, která podlehla Pardubicím, vysílá do závodu AK Markéta. Tomáš Topinka tak znovu sází na jediného zahraničního závodníka, jímž opět bude Tomasz Chrzanowski, muž se slánskou minulostí. Jeho doplní šestice českých jezdců a v porovnání s reprízou finále se budou muset zlepšit zejména junioři, chtějí-li obhájci stříbra pomýšlet na první letošní body.

Středeční závod začne ve Slaném slavnostním nástupem v 17:55 a my vám z něj přineseme on-line reportáž.

Cereas Slaný
1 Piotr Świderski
2 Piotr Dziatkowiak
3 Eduard Krčmář
4 Jan Holub
5 Jakub Jamróg
6 Martin Málek
7 Roman Čejka

AK Markéta
8 Josef Franc
9 Michal Škurla
10 Matěj Kůs
11 Zdeněk Holub
12 Tomasz Chrzanowski
13 Ondřej Smetana
14 Martin Gavenda

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

Označeno štítky: Štítky:
  1. vladimír

    to jsem zvědaví n avýstup poláků tedy jamrog 3+1 za lodž n aposlední chvíly nominován a naposled dle slov trenera lecha kedziory, chrzanovski ten nejel vůbec….. ale zajímá mně ten dziatkoviak co udělá budeli lepší než michal dudek —

Máte k tomu co říct?