Zdeněk Holub bude v Británii i v příštím roce jezdit za Škorpiony

Po letošní krátké, ale vydařené zkoušce se Zdeněk Holub dohodl s týmem britské Premier League Scunthorpe Scorpions na prodloužení spolupráce i pro příští rok.

Škorpioni Zdeňka angažovali letos začátkem srpna na pozici „jedničky“ jako náhradu za zraněného Joshe Autyho. V prvním závodě v Sheffieldu se ještě Zdeňkovi bodovat nepodařilo, ale hned následující den na dráze Eddie Wright Raceway ve Scunthorpe, při domácím debutu, pomohl svému týmu k vítězství nad Newcastlem 8 body se dvěma bonusy a zároveň si vybojoval svou první vítěznou rozjížďku.

Koncem srpna nastoupil za Scorpions ve Scunthorpe opět proti Sheffieldu a k výhře přispěl čtyřmi body se dvěma bonusy. Na začátku září, ale utrpěl při české Extralize zranění nohy, které ho už k žádnému utkání nepustilo.

Zdeněk se před dvěma týdny zúčastnil slavnostního zakončení sezony Scorpions ve Scunthorpe, při kterém se při jednání s vedením klubu ujistil, že je oboustranná chuť pokračovat ve vzájemné spolupráci.

Promoter Scunthorpe Scorpions Rob Godfrey o angažování Zdeňka řekl: “ Pevně věřím, že Zdeněk Holub bude v příštím ročníku Premier League jezdec, kterého bude stát za to sledovat. Viděli jsme jeho možnosti při domácím utkání s Newcastlem uplynulou sezonu. Nikdy předtím naši dráhu neviděl, ale přesto dokázal vyjet deset placených bodů a to i navzdory skutečnosti, že jsme jej byli nuceni nasadit na pozici jezdce číslo 1.  Zdeněk většinu drah navštíví poprvé, ale nemyslím si, že to pro něj bude představovat velký problem. S naší dráhou se srovnal už ve své druhé jízdě.“

“ Nikdo nemůže pochybovat o jeho vztahu ke klubu. Před pár týdny přiletěl z České republiky, jen aby se zúčastnil našeho slavnostního zakončení sezony. Jsem potěšen jeho prodloužením smlouvy ve Scunthorpe, opravdu jsem. Zdeněk bude do konce sezony hvězdou Premier League“.

—————————————————————————-

zdroj: scunthorpescorpions.co

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

 

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?