Vyšel aktualizovaný český plochodrážní kalendář

Komise ploché dráhy AČR po jednání s pořadateli závodů s radostí oznámila, že všichni projevili snahu všechny plánované mistrovské závody uspořádat a pokud nemohly být uskutečněny v původním termínu, pořadatelé pro ně našli nové termíny.

Česká plochodrážní sezóna se naplno rozjede v polovině června. Zrušeny bez náhrady byly pouze 3 volné závody. Dubnový „Prague Open“, květnový Memoriál Antonína Vildeho ve Slaném a zářijový Memoriál Michala Matuly v Kopřivnici.

Komise ploché dráhy AČR vyslovuje poděkování všem pořadatelům za jejich vstřícnost při přípravě tohoto upraveného kalendáře.

Kalendář závodů ploché dráhy v ČR 2021

Mistrovství ČR jednotlivců:

08.09. Plzeň

28.09. Březolupy

Přebor ČR jednotlivců – Pohár AČR:

04.05. Praha

05.05. Pardubice

20.06. Chabařovice

23.06. Slaný

27.06. Plzeň

10.07. Kopřivnice

18.07. Liberec

24.07. Plzeň

01.09. Pardubice

Mezinárodní mistrovství ČR družstev – Extraliga:

21.07. Pardubice

03.08. Liberec

02.09. Slaný

21.09. Praha

Mezinárodní mistrovství ČR družstev – 1. liga:

15.06. Praha

06.07. Svitavy

11.07. Kopřivnice

26.09. Žarnovica

Mezinárodní mistrovství ČR dvojic:

25.08. Slaný

Mistrovství ČR juniorů:

28.07. Pardubice

11.08. Pardubice (změna pořadatele místo Divišova)

18.08. Kopřivnice

31.08. Praha

Mezinárodní mistrovství ČR juniorských družstev:

09.10. Kopřivnice

Mezinárodní mistrovství ČR na dlouhé dráze:

11.09. Mariánské Lázně

Mistrovství ČR juniorů ve třídě do 250 ccm:

23.06. Slaný

30.06. Pardubice

15.08. Divišov

01.09. Pardubice

11.09. Liberec

12.09. Praha

19.09. Slaný

15.10. Pardubice

? – Žarnovica

Mistrovství ČR juniorů ve třídě do 125 ccm na klasické dráze:

27.06. Plzeň

30.06. Pardubice (změna pořadatele místo Divišova)

03.07. Chabařovice

18.07. Liberec

24.07. Plzeň

01.09. Pardubice

18.09. Slaný

19.09. Slaný

Mistrovství ČR juniorů ve třídě do 125 ccm na krátké dráze:

12.06. Plzeň

15.06. Praha

20.06. Chabařovice

15.08. Divišov

11.09. Mariánské Lázně

12.09. Praha

18.09. Slaný

19.09. Slaný

Mistrovství ČR Flat Track:

12.06. Plzeň

03.07. Chabařovice

10.07. Kopřivnice

24.07. Březolupy

14.-15.08. Divišov (dva závody, první TT)

28.08. Svitavy

11.09. Liberec

12.09. Mariánské Lázně

15.10. Pardubice

16.10. Svitavy

Volné závody:

12.09. Pohár přátelství (Friendship Cup), Praha

12.09. Veteránský závod – ELVS, Mariánské Lázně

18.09. Závod Evropské série 250 ccm, Slaný

? – Závod Evropské série 250 ccm, Pardubice

02.10. – 47. Zlatá stuha juniorů, Pardubice

03.10.  – 73. Zlatá přilba, Pardubice

04.10. – 52. Tomíčkův memoriál, Praha

23.10. (Nice Cup), Pardubice

zdroj: Petr Moravec

ilustrační foto: Michal Kohout

 

 

 

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?