Patrick Hansen vyhrál Zlatou stuhu

Přestože si v průběhu závodu nepočínal zcela přesvědčivě, Patrick Hansen byl ve finále 44. Zlaté stuhy juniorů nedostižný. Přes veškerou snahu se mu nedokázali přiblížit Luke Becker, ani Przemyslaw Liszka. Nejlepší z Čechů Jan Kvěch končí po defektu ve finále na pátém místě.

Čtvrtfinálová skupina 1:
LIDSEY Jaimon, Austrálie (5,3,5) 10
HANSEN Patrik, Dánsko (2,5,3) 8
LISZKA Przemyslaw, Polsko (3,4,2) 7

SPILLER Daniel, Německo (4,2,1) 6
HÁJEK Filip, Česká republika (1,0,4) 5
SMITH Jack, Velká Británie (0,1,0) 1

J1: Lidsey, Spiller, Liszka, P.Hansen, Hájek, Smith
J5: P.Hansen, Liszka, Lidsey, Spiller, Smith, Hájek
J9: Lidsey, Hájek, P.Hansen, Liszka, Spiller, Smith

Čtvrtfinálová skupina 2:
KACZMAREK Daniel, Polsko (5,5,5) 10
BAUMANN Lucas, Německo (4,4,4) 8
CHLUPÁČ Petr, Česká republika (3,2,3) 6

LENARDUZZI Mattia, Itálie (1,3,1) 4
PACALAJ David, Slovensko (2,1,2) 4

J2: Kaczmarek, Baumann, Chlupáč, Pacalaj, Lenarduzzi
J6: Kaczmarek, Baumann, Lenarduzzi, Chlupáč, Pacalaj
J10: Kaczmarek,Baumann, Chlupáč, Pacalaj, Lenarduzzi

Čtvrtfinálová skupina 3:
BECKER Luke, USA (5,5,N) 10
KVĚCH Jan, Česká republika (4,3,5) 9
JAKOBSEN Frederik, Dánsko (3,2,4) 7

ŹUPIŃSKI Karol, Polsko (2,4,3) 7
MÖSER Dominik, Německo (1,1,2) 3
FAZEKAS Dennis, Maďarsko (0,0,1) 1

J3: Becker, Kvěch, Jakobsen, Źupiński, Möser, Fazekas
J7: Becker, Źupiński, Kvěch, Jakobsen, Möser, Fazekas
J11: Kvěch, Jakobsen, Źupiński, Möser, Fazekas, Becker (N)

Čtvrtfinálová skupina 4:
LEVISHYN Marko, Ukrajina (2,4,5) 9
ŠKORJA Nick, Slovinsko (4,5,N) 9
VALKOVIČ Jakub, Slovensko (3,2,4) 7

MIKEL Patrik, Česká republika (1,3,3) 6
HANSEN Mads, Dánsko (5,0,R1) 5
NIEDERMAIER Mario, Německo (0,1,2) 3

J4: M.Hansen, Škorja, Valkovič, Levishyn, Mikel, Niedermaier
J8: Škorja, Levishyn, Mikel, Valkovič, Niedermaier, M.Hansen
J12: Levishyn, Valkovič, Mikel, Niedermaier, M.Hansen (R1), Škorja (N)

Semifinálová skupina 1:
LISZKA Przemyslaw, Polsko (4,2,5) 9
LIDSEY Jaimon, Austrálie (5,4,N) 9
KVĚCH Jan, Česká republika (3,5,3) 8

BAUMANN Lucas, Německo (2,1,4) 6
LEVISHYN Marko, Ukrajina (1,3,2) 5
VALKOVIČ Jakub, Slovensko (0,0,1) 1

J13: Lidsey, Liszka, Kvěch, Baumann, Levishyn, Valkovič
J15: Kvěch, Lidsey, Levishyn, Liszka, Baumann, Valkovič
J17: Liszka, Baumann, Kvěch, Levishyn, Valkovič, Lidsey (N)

Semifinálová skupina 2:
BECKER Luke, USA (4,5,N) 9
HANSEN Patrik, Dánsko (5,4,N) 9
JAKOBSEN Frederik, Dánsko (2,2,5) 7

ŠKORJA Nick, Slovinsko (1,3,3) 6
CHLUPÁČ Petr, Česká republika (0,1,4) 5
KACZMAREK Daniel, Polsko (3,0,2) 5

J14: P.Hansen, Becker, Kaczmarek, Jakobsen, Škorja, Chlupáč
J16: Becker, P.Hansen, Škorja, Jakobsen, Chlupáč, Kaczmarek
J18: Jakobsen, Chlupáč, Škorja, Kaczmarek, Becker(N), P.Hansen (N)

Finále: P.Hansen, Becker, Liszka, Jakobsen, Kvěch (R4), Lidsey (Fd)

foto: Wojta Zavřel (wojta-foto.cz)

Máte k tomu co říct?