Eduard Krčmář bude jezdit za Swindon Robins

Eduard Krčmář se rozhodl, že je čas si po Polsku vyzkoušet ligové závodění i v britské soutěži a to rovnou v té nejvyšší –  Elite League.

Swindon Robins ve snaze o postup do Play-Off angažovali Darcyho Warda, kterému vypršel zákaz startu od FIM kvůli pozitivní zkoušce na alkohol při loňské Grand Prix Lotyšska. V důsledku toho museli Robins udělat i další změny ve svojí sestavě. Adrian Miedziński se sám rozhodl zakončit své letošní působení v Elite League a pro vysoký average Darcyho Warda byli Robins nuceni přerušit spolupráci i s Kylem Howarthem.

Manažer „Červenek“ Alun Rossiter nabídl volné místo našemu Eduardu Krčmářovi, který s nabídkou souhlasil. Eda dnes odcestoval do Velké Británie, kam si veze speciální stroje pro ostrovní dráhy. Zítra na nich bude trénovat a v sobotu ho bude čekat první utkání za Robins v Leicesteru a hned v pondělí na domácí dráze na Abbey Stadium střetnutí proti Poole Pirates. Pokud si Darcy Ward stihne do té doby zajistit v rodné Austrálii vízum pro práci ve Velké Britániii, vyjede do těchto závodů s vestou Robins také.

Týmovými spolujezdci Edy jsou ještě Troy Batchelor, Grzegorz Zengota, Nick Morris, Lewis Rose a Charles Wright.

 

zdroj: swindonrobins.co, vlastní

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?