Český plochodrážní kalendář na rok 2020

Po doplnění plochodrážních kalendářů FIM a Polska mohl být finalizován a uveřejněn i ten český pro následující sezónu.

K největším změnám oproti minulým létům v něm došlo v týmových soutěžích. Extraliga se bude skládat pouze ze čtyř závodů a finále, zatímco 1. liga se naopak rozšíří na šest závodů pěti družstev.

Mistrovství ČR jednotlivců bude složeno jen ze dvou finálových závodů, úvodní se pojede na začátku května překvapivě ve Svitavách a druhý, závěrečný, počátkem září v Plzni. Čtyřdílný seriál mistrovství republiky juniorů se uskuteční až ve druhé polovině sezóny.

Mistrovství ČR jednotlivců:

  • 02.05. Svitavy
  • 02.09. Plzeň

Přebor ČR jednotlivců:

  • 18.04. Slaný
  • 26.04. Plzeň
  • 23.05. Chabařovice
  • 14.06. Liberec
  • 23.06. Praha
  • 22.07. Pardubice
  • 10.10. Březolupy

Mezinárodní mistrovství ČR družstev – Extraliga:

  • 14.05. Liberec
  • 26.05. Praha
  • 18.06. Slaný
  • 25.06. Pardubice
  • 08. – 10. 09. Finálový závod – na dráze vítěze základní části podle jeho závodního dne

1. liga:

  • 20.06. Svitavy
  • 04.07. Meissen
  • 05.07. Chabařovice
  • 12.07. Kopřivnice
  • 08.09. Praha
  • 19.09. Žarnovica

Mezinárodní mistrovství ČR dvojic:

  • 28.09. Slaný

Mistrovství ČR juniorů:

  • 25.07. Plzeň
  • 20.09. Žarnovica
  • 22.09. Praha
  • 11.10. Kopřivnice

Mezinárodní mistrovství ČR juniorských družstev:

  • 26.08. Pardubice

Mezinárodní mistrovství ČR na dlouhé dráze:

  • 09.05. Mariánské Lázně

Mistrovství ČR juniorů ve třídě do 250 ccm:

  • 20.09. Slaný

Mistrovství ČR juniorů ve třídě do 125 ccm na klasické dráze:

  • 18.04. Slaný
  • 26.04. Plzeň
  • 23.05. Chabařovice
  • 14.06. Liberec
  • 22.07. Pardubice
  • 25.07. Plzeň
  • 19.09. Slaný
  • 10.10. Březolupy

Mistrovství ČR juniorů ve třídě do 125 ccm na krátké dráze:

  • 18.04. Slaný
  • 19.04. Praha
  • 09.05. Mariánské Lázně
  • 23.05. Chabařovice
  • 13.06. Mariánské Lázně
  • 23.06. Praha
  • 28.06. Plzeň
  • 12.09. Divišov
  • 19.09. Slaný

Mistrovství ČR – Flat Track:

  • 18.04. Pardubice
  • 09.05. Mariánské Lázně
  • 06.06. Chabařovice
  •     .07. (bude určeno dodatečně)
  • 12.09. Divišov
  • 10.10. Svitavy

Volné závody:

  • 18.04. – volný závod veteránů – EVS, Pardubice
  • 19.04. – Prague Open, Praha
  • 03.05. – Evropská série 250 ccm, Divišov
  • 16.05. – Memoriál A. Vildeho, Slaný
  • 13.06. – volný závod veteránů – EVS, Mariánské Lázně
  •     .09. – 52. Tomíčkův memoriál, Praha
  • 19.09. – Evropská série 250 ccm, Slaný
  • 03.10. – 46. Zlatá stuha juniorů – 6. Jawa Cup 250 ccm, Pardubice
  • 04.10. – 72. Zlatá přilba, Pardubice
  • 17.10. – Macec Cup, Pardubice

 

 

 

Označeno štítky: Štítky:

Máte k tomu co říct?